Activă CONSTANŢA

TEHNOGARAGE HVAC S.R.L.

CUI
46424357
Reg. Comerț
J13/2375/2022
Înregistrată
05.07.2022
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. PETRU VULCAN, NR.28A
11.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 05.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
64.418 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
7.097 RON
▼ 21% vs 2024
Capitaluri proprii
8.749 RON
▼ 47% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k39 k52 k64 k2022 · Cifră de afaceri: 45.615 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.935 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.632 RON2025 · Cifră de afaceri: 64.418 RON2022 · Profit: 24.383 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 8.952 RON2025 · Profit: 7.097 RON2022 · Datorii: 704 RON2023 · Datorii: 500 RON2024 · Datorii: 7.059 RON2025 · Datorii: 4.755 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEHNOGARAGE HVAC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 64.418 RON în 2025, cu un profit net de 7.097 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 64.418 58.632 28.935 45.615
Profit net 7.097 8.952 0 24.383
Capitaluri proprii 8.749 16.652 7.700 24.583
Active totale 13.504 23.711 8.200 25.287
Datorii totale 4.755 7.059 500 704
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.