Activă ILFOV

RAFA SPEED S.R.L.

CUI
46411837
Reg. Comerț
J2022004360238
Înregistrată
04.07.2022
Sediu social JUD. ILFOV, SAT AFUMAŢI COM. AFUMAŢI, STR. DOAMNA CHIAJNA, NR.13, CAMERA 1. (ÎN SUPRAFAŢĂ DE 12.20 MP), cod poștal 77010
-7.33
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.07.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
174.181 RON
▼ 60% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-110.727 RON
▼ 564% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k173 k260 k347 k434 k2022 · Cifră de afaceri: 126.926 RON2023 · Cifră de afaceri: 216.627 RON2024 · Cifră de afaceri: 433.675 RON2025 · Cifră de afaceri: 174.181 RON2022 · Profit: 16.151 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 65.877 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 3.720 RON2023 · Datorii: 50.249 RON2024 · Datorii: 163.927 RON2025 · Datorii: 217.626 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAFA SPEED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 174.181 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 174.181 433.675 216.627 126.926
Profit net 0 65.877 0 16.151
Capitaluri proprii -110.727 23.881 -41.996 16.351
Active totale 106.899 187.808 8.253 20.071
Datorii totale 217.626 163.927 50.249 3.720
Număr mediu salariați 2 2 3 2

Analiză de risc — insolvență

-7.33
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.