Activă Plătitor TVA ILFOV

MARCOS CLIMA S.R.L.

CUI
46394124
Reg. Comerț
J2022004275233
Înregistrată
29.06.2022
Sediu social JUD. ILFOV, SAT ISLAZ COM. BRĂNEŞTI, DOINA, NR.84, (FOSTA STR. DOINEI NR.82). CAM.1, cod poștal 77031
9.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 29.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
394.560 RON
▲ 76% vs 2024
Profit net
34.670 RON
▲ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
79.302 RON
▲ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

079 k158 k237 k316 k395 k2022 · Cifră de afaceri: 27.765 RON2023 · Cifră de afaceri: 146.025 RON2024 · Cifră de afaceri: 224.265 RON2025 · Cifră de afaceri: 394.560 RON2022 · Profit: 15.744 RON2023 · Profit: 22.198 RON2024 · Profit: 17.301 RON2025 · Profit: 34.670 RON2022 · Datorii: 465 RON2023 · Datorii: 6.718 RON2024 · Datorii: 49.511 RON2025 · Datorii: 40.438 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARCOS CLIMA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 394.560 RON în 2025, cu un profit net de 34.670 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 394.560 224.265 146.025 27.765
Profit net 34.670 17.301 22.198 15.744
Capitaluri proprii 79.302 55.443 38.142 15.944
Active totale 119.740 104.954 44.860 16.409
Datorii totale 40.438 49.511 6.718 465
Număr mediu salariați 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.