Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARESIM ENGINEERING S.R.L.

CUI
46391616
Reg. Comerț
J2022012410402
Înregistrată
29.06.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR TULNICI, NR.2, BL.47, SC.2, ET.7, AP.65, cod poștal 41972
19.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 29.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
337.897 RON
▲ 38% vs 2024
Profit net
259.162 RON
▲ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
259.474 RON
▲ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

068 k135 k203 k270 k338 k2022 · Cifră de afaceri: 89.798 RON2023 · Cifră de afaceri: 131.554 RON2024 · Cifră de afaceri: 245.698 RON2025 · Cifră de afaceri: 337.897 RON2022 · Profit: 85.123 RON2023 · Profit: 77.374 RON2024 · Profit: 183.513 RON2025 · Profit: 259.162 RON2022 · Datorii: 10.242 RON2023 · Datorii: 3.955 RON2024 · Datorii: 4.935 RON2025 · Datorii: 50.927 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARESIM ENGINEERING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 337.897 RON în 2025, cu un profit net de 259.162 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 337.897 245.698 131.554 89.798
Profit net 259.162 183.513 77.374 85.123
Capitaluri proprii 259.474 183.753 77.614 85.323
Active totale 310.401 188.688 81.569 95.565
Datorii totale 50.927 4.935 3.955 10.242
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

19.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.