Activă Plătitor TVA IAŞI

UP AEX DELIVERY S.R.L.

CUI
46388270
Reg. Comerț
J22/2367/2022
Înregistrată
29.06.2022
Sediu social JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. NUFĂRULUI, NR.9, BL.SOLEIA 5, ET.5, AP.37, cod poștal 707410
-44.16
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 29.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
573.738 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-655.114 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0151 k302 k453 k604 k755 k2022 · Cifră de afaceri: 159.504 RON2023 · Cifră de afaceri: 605.066 RON2024 · Cifră de afaceri: 602.769 RON2025 · Cifră de afaceri: 573.738 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 88.369 RON2023 · Datorii: 411.910 RON2024 · Datorii: 655.634 RON2025 · Datorii: 754.517 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UP AEX DELIVERY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 573.738 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 573.738 602.769 605.066 159.504
Profit net 0 0 0 0
Capitaluri proprii -655.114 -534.816 -291.494 -42.581
Active totale 99.380 120.781 120.416 45.788
Datorii totale 754.517 655.634 411.910 88.369
Număr mediu salariați 4 6 7 4

Analiză de risc — insolvență

-44.16
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.