Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

SIA-TOPCAD ORIENT S.R.L.

CUI
46383001
Reg. Comerț
J2022001176241
Înregistrată
28.06.2022
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. ROZELOR, NR.39, AP.4, cod poștal 430293
2.37
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 28.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
494.666 RON
▲ 76% vs 2024
Profit net
159.994 RON
▲ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
160.234 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0208 k415 k623 k831 k1,0 mil2022 · Cifră de afaceri: 17.400 RON2023 · Cifră de afaceri: 239.105 RON2024 · Cifră de afaceri: 280.966 RON2025 · Cifră de afaceri: 494.666 RON2022 · Profit: 117 RON2023 · Profit: 163.449 RON2024 · Profit: 145.122 RON2025 · Profit: 159.994 RON2022 · Datorii: 19.648 RON2023 · Datorii: 11.922 RON2024 · Datorii: 509.405 RON2025 · Datorii: 1.038.363 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIA-TOPCAD ORIENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 494.666 RON în 2025, cu un profit net de 159.994 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 494.666 280.966 239.105 17.400
Profit net 159.994 145.122 163.449 117
Capitaluri proprii 160.234 308.889 163.767 317
Active totale 1.198.597 818.294 175.689 19.965
Datorii totale 1.038.363 509.405 11.922 19.648
Număr mediu salariați 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.37
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.