Activă MARAMUREŞ

TENDENCY INFUSION S.R.L.

CUI
46345873
Reg. Comerț
J2022001113242
Înregistrată
22.06.2022
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. REGELE FERDINAND, NR.112, ET.III, AP.74
16.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
15.346 RON
▲ 637% vs 2024
Profit net
6.770 RON
▲ 2187% vs 2024
Capitaluri proprii
7.135 RON
▲ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k6 k9 k12 k15 k2022 · Cifră de afaceri: 12.902 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.081 RON2025 · Cifră de afaceri: 15.346 RON2022 · Profit: 5.590 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 296 RON2025 · Profit: 6.770 RON2022 · Datorii: 644 RON2023 · Datorii: 644 RON2024 · Datorii: 718 RON2025 · Datorii: 1.800 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TENDENCY INFUSION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 15.346 RON în 2025, cu un profit net de 6.770 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 15.346 2.081 0 12.902
Profit net 6.770 296 0 5.590
Capitaluri proprii 7.135 5.921 5.625 5.790
Active totale 8.896 6.427 6.269 6.434
Datorii totale 1.800 718 644 644
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.