Activă Plătitor TVA TULCEA

STANDUPPADDLING REVOLUTION S.R.L.

CUI
46342346
Reg. Comerț
J36/356/2022
Înregistrată
22.06.2022
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.22, BL.H3, SC.A, ET.1, AP.9, cod poștal 820085
-2.55
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
19.000 RON
▲ 398% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-106.927 RON
▲ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k125 k187 k249 k311 k2022 · Cifră de afaceri: 95.264 RON2023 · Cifră de afaceri: 159.267 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.816 RON2025 · Cifră de afaceri: 19.000 RON2022 · Profit: 54.879 RON2023 · Profit: 62.278 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 3.804 RON2023 · Datorii: 26.755 RON2024 · Datorii: 280.710 RON2025 · Datorii: 311.299 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STANDUPPADDLING REVOLUTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 19.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 19.000 3.816 159.267 95.264
Profit net 0 0 62.278 54.879
Capitaluri proprii -106.927 -180.313 62.478 55.079
Active totale 233.316 169.489 186.838 227.606
Datorii totale 311.299 280.710 26.755 3.804
Număr mediu salariați 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

-2.55
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.