Activă MUREŞ

TOPOGRAFIE HENRIK KOCSIS S.R.L.

CUI
46306840
Reg. Comerț
J26/1003/2022
Înregistrată
16.06.2022
Sediu social JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, BL.19, SC.B, AP.11, cod poștal 545200
10.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 16.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
32.577 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
11.011 RON
▲ 177% vs 2024
Capitaluri proprii
11.251 RON
▼ 47% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

07 k13 k20 k26 k33 k2022 · Cifră de afaceri: 10.485 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.296 RON2024 · Cifră de afaceri: 25.844 RON2025 · Cifră de afaceri: 32.577 RON2022 · Profit: 6.450 RON2023 · Profit: 10.556 RON2024 · Profit: 3.979 RON2025 · Profit: 11.011 RON2022 · Datorii: 2.836 RON2023 · Datorii: 7.623 RON2024 · Datorii: 8.007 RON2025 · Datorii: 8.218 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOPOGRAFIE HENRIK KOCSIS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 32.577 RON în 2025, cu un profit net de 11.011 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 32.577 25.844 31.296 10.485
Profit net 11.011 3.979 10.556 6.450
Capitaluri proprii 11.251 21.186 17.207 6.650
Active totale 19.469 29.193 24.830 9.486
Datorii totale 8.218 8.007 7.623 2.836
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

10.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.