Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SPATIALUME S.R.L.

CUI
46304334
Reg. Comerț
J2022011339401
Înregistrată
15.06.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS STRĂULEŞTI, NR.29A, SC.D, ET.6, AP.141
12.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 15.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
883.636 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
623.626 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
623.638 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0177 k353 k530 k707 k884 k2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 250.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 797.748 RON2025 · Cifră de afaceri: 883.636 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 156.716 RON2024 · Profit: 552.397 RON2025 · Profit: 623.626 RON2022 · Datorii: 7.469 RON2023 · Datorii: 5.204 RON2024 · Datorii: 75.524 RON2025 · Datorii: 320.870 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SPATIALUME S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 883.636 RON în 2025, cu un profit net de 623.626 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 883.636 797.748 250.000 0
Profit net 623.626 552.397 156.716 0
Capitaluri proprii 623.638 552.409 150.563 -6.153
Active totale 944.508 627.933 155.767 1.316
Datorii totale 320.870 75.524 5.204 7.469
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.