Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NORTH LIST S.R.L.

CUI
46236825
Reg. Comerț
J2022010468403
Înregistrată
03.06.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL RAHOVEI, NR.325, BL.13, SC.A, ET.8, AP.44
0.87
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 03.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
746.394 RON
▲ 38% vs 2024
Profit net
2.406 RON
▼ 73% vs 2024
Capitaluri proprii
20.443 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0149 k299 k448 k597 k746 k2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 495.072 RON2024 · Cifră de afaceri: 539.930 RON2025 · Cifră de afaceri: 746.394 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 132.956 RON2024 · Profit: 8.917 RON2025 · Profit: 2.406 RON2022 · Datorii: 102.551 RON2023 · Datorii: 82.106 RON2024 · Datorii: 115.857 RON2025 · Datorii: 189.473 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NORTH LIST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 746.394 RON în 2025, cu un profit net de 2.406 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 746.394 539.930 495.072 0
Profit net 2.406 8.917 132.956 0
Capitaluri proprii 20.443 18.037 57.817 -75.139
Active totale 209.916 114.894 139.923 27.412
Datorii totale 189.473 115.857 82.106 102.551
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.87
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.