Activă CLUJ

BESMART BEHEALTHY ALWAYS S.R.L.

CUI
46234166
Reg. Comerț
J2022003262126
Înregistrată
02.06.2022
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. RĂZOARE, NR.162B, ET.1, AP.13, cod poștal 407280
17.41
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 02.06.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
117.080 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
31.584 RON
▲ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
31.855 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k47 k70 k94 k117 k2022 · Cifră de afaceri: 16.730 RON2023 · Cifră de afaceri: 70.480 RON2024 · Cifră de afaceri: 103.120 RON2025 · Cifră de afaceri: 117.080 RON2022 · Profit: 10.193 RON2023 · Profit: 25.385 RON2024 · Profit: 26.219 RON2025 · Profit: 31.584 RON2022 · Datorii: 2.176 RON2023 · Datorii: 7.972 RON2024 · Datorii: 8.344 RON2025 · Datorii: 8.425 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BESMART BEHEALTHY ALWAYS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 117.080 RON în 2025, cu un profit net de 31.584 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 117.080 103.120 70.480 16.730
Profit net 31.584 26.219 25.385 10.193
Capitaluri proprii 31.855 26.459 25.625 10.393
Active totale 37.762 33.068 33.597 12.435
Datorii totale 8.425 8.344 7.972 2.176
Număr mediu salariați 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

17.41
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.