Activă Plătitor TVA SUCEAVA

TIRARCRIS TRANS S.R.L.

CUI
46199565
Reg. Comerț
J33/1019/2022
Înregistrată
26.05.2022
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. TRAIAN VUIA, NR.4, BIROUL NR.2, cod poștal 720021
2.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 26.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.255.309 RON
▲ 112% vs 2024
Profit net
612.189 RON
▲ 125% vs 2024
Capitaluri proprii
612.429 RON
▲ 125% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

01,1 mil2,1 mil3,2 mil4,2 mil5,3 mil2022 · Cifră de afaceri: 1.592.533 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.124.744 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.482.793 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.255.309 RON2022 · Profit: 746.729 RON2023 · Profit: 773.574 RON2024 · Profit: 271.509 RON2025 · Profit: 612.189 RON2022 · Datorii: 508.801 RON2023 · Datorii: 219.319 RON2024 · Datorii: 2.011.464 RON2025 · Datorii: 3.030.469 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TIRARCRIS TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.255.309 RON în 2025, cu un profit net de 612.189 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 5.255.309 2.482.793 2.124.744 1.592.533
Profit net 612.189 271.509 773.574 746.729
Capitaluri proprii 612.429 271.749 773.814 746.929
Active totale 3.642.898 2.283.213 993.133 1.255.730
Datorii totale 3.030.469 2.011.464 219.319 508.801
Număr mediu salariați 12 9 7 8

Analiză de risc — insolvență

2.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.