Activă BACĂU

NIKALEX CONSTRUCT 87 S.R.L.

CUI
46198462
Reg. Comerț
J04/881/2022
Înregistrată
26.05.2022
Sediu social JUD. BACĂU, SAT BAZGA COM. HORGEŞTI, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.44, cod poștal 607241
1.83
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 26.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
76.910 RON
▼ 79% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
10.910 RON
▼ 97% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

079 k158 k237 k316 k395 k2022 · Cifră de afaceri: 386.295 RON2023 · Cifră de afaceri: 395.061 RON2024 · Cifră de afaceri: 364.067 RON2025 · Cifră de afaceri: 76.910 RON2022 · Profit: 310.028 RON2023 · Profit: 241.568 RON2024 · Profit: 2.016 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 3.082 RON2023 · Datorii: 32.170 RON2024 · Datorii: 9.632 RON2025 · Datorii: 36.334 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NIKALEX CONSTRUCT 87 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 76.910 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 76.910 364.067 395.061 386.295
Profit net 0 2.016 241.568 310.028
Capitaluri proprii 10.910 407.788 424.522 310.228
Active totale 47.244 417.420 456.692 313.310
Datorii totale 36.334 9.632 32.170 3.082
Număr mediu salariați 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

1.83
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.