Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VST TRANSPORT URBAN S.R.L.

CUI
46197920
Reg. Comerț
J2022010006401
Înregistrată
26.05.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR CIOCÂRLIEI, NR.28, CAMERA 1, BL.D25, SC.1, ET.9, AP.39, cod poștal 22257
15.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 26.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
318.509 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
44.758 RON
Capitaluri proprii
45.752 RON
▲ 5662% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k127 k191 k255 k319 k2023 · Cifră de afaceri: 154.391 RON2024 · Cifră de afaceri: 238.259 RON2025 · Cifră de afaceri: 318.509 RON2023 · Profit: 7.190 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 44.758 RON2023 · Datorii: 16.004 RON2024 · Datorii: 78.606 RON2025 · Datorii: 14.718 RON202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VST TRANSPORT URBAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 318.509 RON în 2025, cu un profit net de 44.758 RON.

Indicator (RON) 202520242023
Cifră de afaceri netă 318.509 238.259 154.391
Profit net 44.758 0 7.190
Capitaluri proprii 45.752 794 7.179
Active totale 60.470 79.400 19.686
Datorii totale 14.718 78.606 16.004
Număr mediu salariați 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

15.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.