Activă SATU MARE

H.B.E. MANAGEMENT S.R.L.

CUI
46193635
Reg. Comerț
J2022000588304
Înregistrată
25.05.2022
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. SIRETULUI, NR.29, cod poștal 440063
15.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 25.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
228.200 RON
▲ 987% vs 2024
Profit net
112.749 RON
▲ 1661% vs 2024
Capitaluri proprii
42.936 RON
▲ 98% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k91 k137 k183 k228 k2022 · Cifră de afaceri: 218.835 RON2023 · Cifră de afaceri: 97.790 RON2024 · Cifră de afaceri: 21.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 228.200 RON2022 · Profit: 193.533 RON2023 · Profit: 29.550 RON2024 · Profit: 6.404 RON2025 · Profit: 112.749 RON2022 · Datorii: 81.439 RON2023 · Datorii: 56.260 RON2024 · Datorii: 24.067 RON2025 · Datorii: 50.719 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

H.B.E. MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 228.200 RON în 2025, cu un profit net de 112.749 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 228.200 21.000 97.790 218.835
Profit net 112.749 6.404 29.550 193.533
Capitaluri proprii 42.936 21.687 15.283 193.733
Active totale 93.655 45.754 71.543 275.172
Datorii totale 50.719 24.067 56.260 81.439
Număr mediu salariați 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.