Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

DOLCE MARE S.R.L.

CUI
46189847
Reg. Comerț
J2022001774133
Înregistrată
25.05.2022
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SERG. ION OLTEANU, NR.19, cod poștal 900045
0.88
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 25.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
695.943 RON
▲ 66% vs 2024
Profit net
11.874 RON
▼ 83% vs 2024
Capitaluri proprii
12.074 RON
▼ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0139 k278 k418 k557 k696 k2022 · Cifră de afaceri: 143.246 RON2023 · Cifră de afaceri: 136.565 RON2024 · Cifră de afaceri: 418.793 RON2025 · Cifră de afaceri: 695.943 RON2022 · Profit: 22.268 RON2023 · Profit: 17.756 RON2024 · Profit: 68.895 RON2025 · Profit: 11.874 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 11.344 RON2024 · Datorii: 83.924 RON2025 · Datorii: 227.408 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOLCE MARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 695.943 RON în 2025, cu un profit net de 11.874 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 695.943 418.793 136.565 143.246
Profit net 11.874 68.895 17.756 22.268
Capitaluri proprii 12.074 109.118 40.224 22.468
Active totale 239.482 193.042 51.568 22.468
Datorii totale 227.408 83.924 11.344 0
Număr mediu salariați 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.88
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.