Activă Plătitor TVA CLUJ

BULEVARD RB S.R.L.

CUI
46180716
Reg. Comerț
J2022002981123
Înregistrată
24.05.2022
Sediu social JUD. CLUJ, SAT POPEŞTI COM. BACIU, POPEȘTI, NR.122
0.67
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 24.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
931.424 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
8.754 RON
▼ 95% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0210 k420 k630 k840 k1,1 mil2022 · Cifră de afaceri: 634.242 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.044.631 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.050.545 RON2025 · Cifră de afaceri: 931.424 RON2022 · Profit: 165.953 RON2023 · Profit: 205.768 RON2024 · Profit: 170.877 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 36.667 RON2023 · Datorii: 57.173 RON2024 · Datorii: 42.453 RON2025 · Datorii: 87.833 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BULEVARD RB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 931.424 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 931.424 1.050.545 1.044.631 634.242
Profit net 0 170.877 205.768 165.953
Capitaluri proprii 8.754 171.117 206.008 166.153
Active totale 96.092 212.980 263.181 202.820
Datorii totale 87.833 42.453 57.173 36.667
Număr mediu salariați 6 5 7 6

Analiză de risc — insolvență

0.67
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.