Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

KOSTEIN NET S.R.L.

CUI
46176561
Reg. Comerț
J2022009699407
Înregistrată
23.05.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS PANTELIMON, NR.266, BL.A, ET.3, AP.25
6.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 23.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
411.874 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
140.205 RON
▼ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
140.445 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0103 k205 k308 k410 k513 k2022 · Cifră de afaceri: 353.754 RON2023 · Cifră de afaceri: 512.976 RON2024 · Cifră de afaceri: 358.732 RON2025 · Cifră de afaceri: 411.874 RON2022 · Profit: 330.089 RON2023 · Profit: 459.703 RON2024 · Profit: 206.184 RON2025 · Profit: 140.205 RON2022 · Datorii: 32.874 RON2023 · Datorii: 26.417 RON2024 · Datorii: 93.284 RON2025 · Datorii: 270.129 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KOSTEIN NET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 411.874 RON în 2025, cu un profit net de 140.205 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 411.874 358.732 512.976 353.754
Profit net 140.205 206.184 459.703 330.089
Capitaluri proprii 140.445 206.424 459.943 330.289
Active totale 410.574 299.448 486.360 363.163
Datorii totale 270.129 93.284 26.417 32.874
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.