Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

BRUTĂRIE PATISERIE ALTA S.R.L.

CUI
46151451
Reg. Comerț
J2022000891020
Înregistrată
18.05.2022
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. GĂEŞTI, STR. 13 DECEMBRIE, BL.52M, ET.PARTER
-14.47
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 18.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.079.584 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-194.738 RON
▼ 1250% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▼ 31% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0583 k1,2 mil1,7 mil2,3 mil2,9 mil2022 · Cifră de afaceri: 371.543 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.915.050 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.424.350 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.079.584 RON2022 · Profit: 79.477 RON2023 · Profit: 835.654 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 132.139 RON2023 · Datorii: 230.802 RON2024 · Datorii: 156.103 RON2025 · Datorii: 287.603 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRUTĂRIE PATISERIE ALTA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.079.584 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.079.584 1.424.350 2.915.050 371.543
Profit net 0 0 835.654 79.477
Capitaluri proprii -194.738 16.928 915.331 79.677
Active totale 92.865 173.031 1.146.133 211.816
Datorii totale 287.603 156.103 230.802 132.139
Număr mediu salariați 9 13 17 4

Analiză de risc — insolvență

-14.47
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.