Activă SATU MARE

SOCIAL BREEZE S.R.L.

CUI
46141237
Reg. Comerț
J2022000540302
Înregistrată
17.05.2022
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DACIA, NR.13, cod poștal 440218
11.67
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 17.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
43.885 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
26.467 RON
▲ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
26.707 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k33 k44 k55 k2022 · Cifră de afaceri: 10.450 RON2023 · Cifră de afaceri: 29.270 RON2024 · Cifră de afaceri: 55.039 RON2025 · Cifră de afaceri: 43.885 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 6.309 RON2024 · Profit: 22.048 RON2025 · Profit: 26.467 RON2022 · Datorii: 12.786 RON2023 · Datorii: 12.924 RON2024 · Datorii: 2.354 RON2025 · Datorii: 17.090 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOCIAL BREEZE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 43.885 RON în 2025, cu un profit net de 26.467 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 43.885 55.039 29.270 10.450
Profit net 26.467 22.048 6.309 0
Capitaluri proprii 26.707 22.288 5.148 -1.161
Active totale 43.797 24.642 18.072 11.625
Datorii totale 17.090 2.354 12.924 12.786
Număr mediu salariați 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

11.67
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.