Activă Plătitor TVA CLUJ

CMC SEEKER CORPORATION S.R.L.

CUI
46140118
Reg. Comerț
J2022002781121
Înregistrată
17.05.2022
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN IONESCO, NR.67, IMOBIL F, SC.3, ET.1, AP.46
12.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 17.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.369.161 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
786.874 RON
▼ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
1.671.393 RON
▲ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0619 k1,2 mil1,9 mil2,5 mil3,1 mil2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.382.932 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.097.312 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.369.161 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 930.608 RON2024 · Profit: 1.283.695 RON2025 · Profit: 786.874 RON2022 · Datorii: 30.174 RON2023 · Datorii: 629.957 RON2024 · Datorii: 477.265 RON2025 · Datorii: 509.304 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CMC SEEKER CORPORATION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.369.161 RON în 2025, cu un profit net de 786.874 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 2.369.161 3.097.312 2.382.932 0
Profit net 786.874 1.283.695 930.608 0
Capitaluri proprii 1.671.393 1.283.895 904.847 -25.761
Active totale 2.176.839 1.757.321 1.534.804 4.098
Datorii totale 509.304 477.265 629.957 30.174
Număr mediu salariați 3 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.