Activă GALAŢI

TASYRUS PUB S.R.L.

CUI
46102050
Reg. Comerț
J2022000761172
Înregistrată
11.05.2022
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. PORTULUI, NR.63, BL.CAMIN2, SC.1, ET.1, AP.22, cod poștal 800211
18.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 11.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
112.614 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
9.247 RON
▲ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
38.762 RON
▲ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k47 k70 k93 k116 k2022 · Cifră de afaceri: 46.090 RON2023 · Cifră de afaceri: 116.428 RON2024 · Cifră de afaceri: 100.614 RON2025 · Cifră de afaceri: 112.614 RON2022 · Profit: 4.364 RON2023 · Profit: 17.027 RON2024 · Profit: 7.924 RON2025 · Profit: 9.247 RON2022 · Datorii: 2.052 RON2023 · Datorii: 7.575 RON2024 · Datorii: 8.242 RON2025 · Datorii: 3.986 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TASYRUS PUB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 112.614 RON în 2025, cu un profit net de 9.247 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 112.614 100.614 116.428 46.090
Profit net 9.247 7.924 17.027 4.364
Capitaluri proprii 38.762 29.514 21.591 4.564
Active totale 42.748 37.756 29.166 6.616
Datorii totale 3.986 8.242 7.575 2.052
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

18.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.