Activă DÂMBOVIŢA

ORTO OXACELL S.R.L.

CUI
46092053
Reg. Comerț
J2022000711155
Înregistrată
10.05.2022
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. DR. MARINOIU, NR.15B
29.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 10.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.673.524 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
981.426 RON
▲ 17% vs 2024
Capitaluri proprii
810.840 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0335 k669 k1,0 mil1,3 mil1,7 mil2022 · Cifră de afaceri: 367.410 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.138.235 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.449.904 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.673.524 RON2022 · Profit: 154.630 RON2023 · Profit: 371.131 RON2024 · Profit: 836.236 RON2025 · Profit: 981.426 RON2022 · Datorii: 64.845 RON2023 · Datorii: 41.591 RON2024 · Datorii: 92.094 RON2025 · Datorii: 84.066 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ORTO OXACELL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.673.524 RON în 2025, cu un profit net de 981.426 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.673.524 1.449.904 1.138.235 367.410
Profit net 981.426 836.236 371.131 154.630
Capitaluri proprii 810.840 892.191 525.761 154.630
Active totale 722.403 930.192 567.352 219.475
Datorii totale 84.066 92.094 41.591 64.845
Număr mediu salariați 4 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

29.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.