Activă HUNEDOARA

PNEUMOASIST S.R.L.

CUI
46055659
Reg. Comerț
J20/651/2022
Înregistrată
04.05.2022
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, BLD. MIHAIL KOGĂLNICEANU, BL.14, ET.MEZANIN
4.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
109.377 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
2.918 RON
▼ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
8.861 RON
▲ 49% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k99 k148 k197 k247 k2022 · Cifră de afaceri: 15.052 RON2023 · Cifră de afaceri: 69.973 RON2024 · Cifră de afaceri: 97.023 RON2025 · Cifră de afaceri: 109.377 RON2022 · Profit: 226 RON2023 · Profit: 730 RON2024 · Profit: 4.787 RON2025 · Profit: 2.918 RON2022 · Datorii: 4.884 RON2023 · Datorii: 246.816 RON2024 · Datorii: 141.936 RON2025 · Datorii: 104.280 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PNEUMOASIST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 109.377 RON în 2025, cu un profit net de 2.918 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 109.377 97.023 69.973 15.052
Profit net 2.918 4.787 730 226
Capitaluri proprii 8.861 5.943 1.156 426
Active totale 269.448 326.131 247.972 5.310
Datorii totale 104.280 141.936 246.816 4.884
Număr mediu salariați 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

4.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.