Activă Plătitor TVA SIBIU

DI GIANFRANCO RESTAURANT S.R.L.

CUI
46043808
Reg. Comerț
J2022000850328
Înregistrată
03.05.2022
Sediu social JUD. SIBIU, SAT APOLDU DE SUS ORŞ. MIERCUREA SIBIULUI, STR PRINCIPALĂ, NR.171, cod poștal 557151
3.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sălişte
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 03.05.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.437.637 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
569.360 RON
▼ 35% vs 2024
Capitaluri proprii
569.600 RON
▼ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
15
▲ 15% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0888 k1,8 mil2,7 mil3,6 mil4,4 mil2022 · Cifră de afaceri: 2.046.126 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.775.459 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.122.833 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.437.637 RON2022 · Profit: 495.041 RON2023 · Profit: 842.909 RON2024 · Profit: 871.495 RON2025 · Profit: 569.360 RON2022 · Datorii: 469.960 RON2023 · Datorii: 399.863 RON2024 · Datorii: 1.333.225 RON2025 · Datorii: 2.055.887 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DI GIANFRANCO RESTAURANT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.437.637 RON în 2025, cu un profit net de 569.360 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 4.437.637 4.122.833 3.775.459 2.046.126
Profit net 569.360 871.495 842.909 495.041
Capitaluri proprii 569.600 871.735 843.149 495.241
Active totale 2.351.004 1.912.559 1.243.012 965.201
Datorii totale 2.055.887 1.333.225 399.863 469.960
Număr mediu salariați 15 13 11 12

Analiză de risc — insolvență

3.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.