Activă SUCEAVA

IMM TENC CONSTRUCT S.R.L.

CUI
46033448
Reg. Comerț
J33/795/2022
Înregistrată
29.04.2022
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT DUMBRĂVENI COM. DUMBRĂVENI, NR.1599 BIS
-87.68
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 29.04.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
113.204 RON
▲ 526% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-176.823 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k86 k128 k171 k214 k2022 · Cifră de afaceri: 72.474 RON2023 · Cifră de afaceri: 213.967 RON2024 · Cifră de afaceri: 18.077 RON2025 · Cifră de afaceri: 113.204 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 75.817 RON2023 · Datorii: 124.945 RON2024 · Datorii: 203.052 RON2025 · Datorii: 190.202 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMM TENC CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 113.204 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 113.204 18.077 213.967 72.474
Profit net 0 0 0 0
Capitaluri proprii -176.823 -153.588 -107.147 -61.126
Active totale 13.379 49.464 17.798 14.691
Datorii totale 190.202 203.052 124.945 75.817
Număr mediu salariați 2 1 4 5

Analiză de risc — insolvență

-87.68
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.