Activă HUNEDOARA

MASIBO SPORT COMBAT S.R.L.

CUI
45993192
Reg. Comerț
J2022000578202
Înregistrată
20.04.2022
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. ŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF, NR.11, AP.3
9.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 20.04.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
43.714 RON
▼ 82% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

-178 k-79 k20 k119 k218 k318 k2022 · Cifră de afaceri: 126.441 RON2023 · Cifră de afaceri: 317.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Profit: 102.318 RON2023 · Profit: 161.174 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 34.671 RON2023 · Datorii: -155.669 RON2024 · Datorii: -178.463 RON2025 · Datorii: 11.427 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MASIBO SPORT COMBAT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 0 0 317.700 126.441
Profit net 0 0 161.174 102.318
Capitaluri proprii 43.714 246.305 263.742 102.318
Active totale 55.141 67.842 108.073 136.989
Datorii totale 11.427 -178.463 -155.669 34.671
Număr mediu salariați 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.