Activă Plătitor TVA NEAMŢ

M.A.D. TRUCK CARGO S.R.L.

CUI
45949111
Reg. Comerț
J2022000443270
Înregistrată
12.04.2022
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. BUREBISTA, NR.21, BL.G8, SC.C, AP.46, cod poștal 610043
-1.02
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 12.04.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
365.082 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-12.763 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0100 k199 k299 k399 k499 k2022 · Cifră de afaceri: 97.690 RON2023 · Cifră de afaceri: 498.522 RON2024 · Cifră de afaceri: 359.913 RON2025 · Cifră de afaceri: 365.082 RON2022 · Profit: 26.861 RON2023 · Profit: 14.252 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 5.858 RON2023 · Datorii: 55.177 RON2024 · Datorii: 105.272 RON2025 · Datorii: 132.641 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

M.A.D. TRUCK CARGO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 365.082 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 365.082 359.913 498.522 97.690
Profit net 0 0 14.252 26.861
Capitaluri proprii -12.763 -10.984 27.835 27.061
Active totale 116.357 92.494 82.829 32.919
Datorii totale 132.641 105.272 55.177 5.858
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-1.02
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.