Activă SUCEAVA

TEAM CONSTRUCT FORCE S.R.L.

CUI
45936332
Reg. Comerț
J33/692/2022
Înregistrată
08.04.2022
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT BASARABI COM. PREUTEŞTI, NR.151A, cod poștal 727448
3.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 08.04.2022)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
171.251 RON
▼ 52% vs 2023
Profit net
8.853 RON
▼ 92% vs 2023
Capitaluri proprii
9.084 RON
▼ 92% vs 2023
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k142 k213 k283 k354 k2022 · Cifră de afaceri: 56.756 RON2023 · Cifră de afaceri: 354.245 RON2024 · Cifră de afaceri: 171.251 RON2022 · Profit: 53.707 RON2023 · Profit: 111.824 RON2024 · Profit: 8.853 RON2022 · Datorii: 720 RON2023 · Datorii: 44.524 RON2024 · Datorii: 32.497 RON202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEAM CONSTRUCT FORCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 171.251 RON în 2024, cu un profit net de 8.853 RON.

Indicator (RON) 202420232022
Cifră de afaceri netă 171.251 354.245 56.756
Profit net 8.853 111.824 53.707
Capitaluri proprii 9.084 112.031 53.907
Active totale 41.581 156.555 54.627
Datorii totale 32.497 44.524 720
Număr mediu salariați 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.