Activă Plătitor TVA BACĂU

SNEEZY POP S.R.L.

CUI
45933972
Reg. Comerț
J2022000590048
Înregistrată
08.04.2022
Sediu social JUD. BACĂU, SAT SOLONŢ COM. SOLONŢ, STR. MIRCEA RUSU, NR.78, cod poștal 607580
6.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 08.04.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
306.330 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
63.834 RON
▼ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
78.349 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k128 k191 k255 k319 k2022 · Cifră de afaceri: 64.700 RON2023 · Cifră de afaceri: 250.935 RON2024 · Cifră de afaceri: 319.001 RON2025 · Cifră de afaceri: 306.330 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 28.841 RON2024 · Profit: 75.291 RON2025 · Profit: 63.834 RON2022 · Datorii: 58.380 RON2023 · Datorii: 79.101 RON2024 · Datorii: 62.800 RON2025 · Datorii: 127.440 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SNEEZY POP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 306.330 RON în 2025, cu un profit net de 63.834 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 306.330 319.001 250.935 64.700
Profit net 63.834 75.291 28.841 0
Capitaluri proprii 78.349 89.807 14.515 -14.976
Active totale 205.789 152.607 93.616 43.404
Datorii totale 127.440 62.800 79.101 58.380
Număr mediu salariați 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.