Activă Plătitor TVA TIMIŞ

TASKFORCE LOGISTICS S.R.L.

CUI
45902313
Reg. Comerț
J2022001446353
Înregistrată
04.04.2022
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ARIEŞ, NR.20, SC.E, ET.5, AP.19, cod poștal 300736
2.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 04.04.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
629.076 RON
▲ 161% vs 2024
Profit net
1.916 RON
▼ 90% vs 2024
Capitaluri proprii
65.246 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 700% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0126 k252 k377 k503 k629 k2022 · Cifră de afaceri: 42.565 RON2023 · Cifră de afaceri: 105.740 RON2024 · Cifră de afaceri: 241.290 RON2025 · Cifră de afaceri: 629.076 RON2022 · Profit: 37.862 RON2023 · Profit: 5.678 RON2024 · Profit: 19.865 RON2025 · Profit: 1.916 RON2022 · Datorii: 1.425 RON2023 · Datorii: 9.222 RON2024 · Datorii: 66.613 RON2025 · Datorii: 137.119 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TASKFORCE LOGISTICS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 629.076 RON în 2025, cu un profit net de 1.916 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 629.076 241.290 105.740 42.565
Profit net 1.916 19.865 5.678 37.862
Capitaluri proprii 65.246 63.405 43.540 37.862
Active totale 202.365 130.018 52.762 39.287
Datorii totale 137.119 66.613 9.222 1.425
Număr mediu salariați 8 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.