Activă SĂLAJ

URBI MAGEM S.R.L.

CUI
45888642
Reg. Comerț
J31/215/2022
Înregistrată
31.03.2022
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, BLD. MIHAI VITEAZUL, BLOC LIRA-CRISTAL, ET.PARTER, AP.33/2
40.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 31.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
302.975 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
94.317 RON
▼ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
272.044 RON
▲ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k121 k182 k242 k303 k2022 · Cifră de afaceri: 289.107 RON2023 · Cifră de afaceri: 286.788 RON2024 · Cifră de afaceri: 270.503 RON2025 · Cifră de afaceri: 302.975 RON2022 · Profit: 120.565 RON2023 · Profit: 60.653 RON2024 · Profit: 136.974 RON2025 · Profit: 94.317 RON2022 · Datorii: 80.759 RON2023 · Datorii: 24.690 RON2024 · Datorii: 38.177 RON2025 · Datorii: 9.358 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

URBI MAGEM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 302.975 RON în 2025, cu un profit net de 94.317 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 302.975 270.503 286.788 289.107
Profit net 94.317 136.974 60.653 120.565
Capitaluri proprii 272.044 177.727 60.753 120.665
Active totale 268.202 215.904 85.443 201.424
Datorii totale 9.358 38.177 24.690 80.759
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

40.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.