Activă ILFOV

GENERAL STAR TOP CLEAN S.R.L.

CUI
45846256
Reg. Comerț
J23/1975/2022
Înregistrată
23.03.2022
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. OPALULUI, NR.5, cod poștal 77025
15.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 23.03.2022)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
299.450 RON
▲ 2% vs 2023
Profit net
163.710 RON
▼ 19% vs 2023
Capitaluri proprii
521.669 RON
▲ 46% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k240 k299 k2022 · Cifră de afaceri: 190.297 RON2023 · Cifră de afaceri: 294.325 RON2024 · Cifră de afaceri: 299.450 RON2022 · Profit: 155.881 RON2023 · Profit: 201.878 RON2024 · Profit: 163.710 RON2022 · Datorii: 17.776 RON2023 · Datorii: 95.385 RON2024 · Datorii: 76.437 RON202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GENERAL STAR TOP CLEAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 299.450 RON în 2024, cu un profit net de 163.710 RON.

Indicator (RON) 202420232022
Cifră de afaceri netă 299.450 294.325 190.297
Profit net 163.710 201.878 155.881
Capitaluri proprii 521.669 357.959 156.081
Active totale 598.106 453.344 173.857
Datorii totale 76.437 95.385 17.776
Număr mediu salariați 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

15.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.