Activă ILFOV

SPRINT CLIMA INSTAL S.R.L.

CUI
45831980
Reg. Comerț
J23/1924/2022
Înregistrată
21.03.2022
Sediu social JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. APEDUCTULUI, NR.28 H, SC.1, ET.1, AP.5, cod poștal 77042
4.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 21.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
133.811 RON
▼ 51% vs 2024
Profit net
30.114 RON
▼ 68% vs 2024
Capitaluri proprii
38.131 RON
▼ 60% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k109 k163 k217 k271 k2022 · Cifră de afaceri: 114.039 RON2023 · Cifră de afaceri: 190.403 RON2024 · Cifră de afaceri: 271.288 RON2025 · Cifră de afaceri: 133.811 RON2022 · Profit: 29.597 RON2023 · Profit: 2.801 RON2024 · Profit: 94.657 RON2025 · Profit: 30.114 RON2022 · Datorii: 2.188 RON2023 · Datorii: 1.535 RON2024 · Datorii: 950 RON2025 · Datorii: 112.604 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SPRINT CLIMA INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 133.811 RON în 2025, cu un profit net de 30.114 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 133.811 271.288 190.403 114.039
Profit net 30.114 94.657 2.801 29.597
Capitaluri proprii 38.131 94.962 32.598 29.797
Active totale 150.735 95.912 34.133 31.985
Datorii totale 112.604 950 1.535 2.188
Număr mediu salariați 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.