Activă Plătitor TVA NEAMŢ

SERCOR SAFETY S.R.L.

CUI
45822281
Reg. Comerț
J2022000331276
Înregistrată
18.03.2022
Sediu social JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. LĂMÂIŢEI, NR.1, BL.D'8, SC.B, ET.1, AP.24, cod poștal 610167
6.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 18.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
604.743 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
79.634 RON
▼ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
79.874 RON
▼ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0128 k257 k385 k513 k642 k2022 · Cifră de afaceri: 366.499 RON2023 · Cifră de afaceri: 614.959 RON2024 · Cifră de afaceri: 641.697 RON2025 · Cifră de afaceri: 604.743 RON2022 · Profit: 58.094 RON2023 · Profit: 112.328 RON2024 · Profit: 107.009 RON2025 · Profit: 79.634 RON2022 · Datorii: 110.364 RON2023 · Datorii: 47.878 RON2024 · Datorii: 82.877 RON2025 · Datorii: 131.604 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERCOR SAFETY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 604.743 RON în 2025, cu un profit net de 79.634 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 604.743 641.697 614.959 366.499
Profit net 79.634 107.009 112.328 58.094
Capitaluri proprii 79.874 107.249 153.122 58.294
Active totale 211.478 190.126 201.000 168.159
Datorii totale 131.604 82.877 47.878 110.364
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.