Activă CLUJ

EMMATT CLEANING S.R.L.

CUI
45792563
Reg. Comerț
J2022001301128
Înregistrată
14.03.2022
Sediu social JUD. CLUJ, SAT APAHIDA COM. APAHIDA, STR. SOMEŞ, NR.9, SC.2, ET.MANSARDA, AP.18
19.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 14.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
242.150 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
61.351 RON
▲ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
61.551 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k97 k145 k194 k242 k2022 · Cifră de afaceri: 25.372 RON2023 · Cifră de afaceri: 110.918 RON2024 · Cifră de afaceri: 202.149 RON2025 · Cifră de afaceri: 242.150 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 19.876 RON2024 · Profit: 44.213 RON2025 · Profit: 61.351 RON2022 · Datorii: 20.950 RON2023 · Datorii: 39.780 RON2024 · Datorii: 13.129 RON2025 · Datorii: 11.356 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMMATT CLEANING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 242.150 RON în 2025, cu un profit net de 61.351 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 242.150 202.149 110.918 25.372
Profit net 61.351 44.213 19.876 0
Capitaluri proprii 61.551 54.355 9.761 -10.115
Active totale 72.907 67.484 49.541 10.835
Datorii totale 11.356 13.129 39.780 20.950
Număr mediu salariați 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

19.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.