Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARTIN ENTERPRISES S.R.L.

CUI
45774109
Reg. Comerț
J2022004541408
Înregistrată
09.03.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR HULUBIŢEI, NR.14, CAMERA2, cod poștal 12623
4.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 09.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.592.480 RON
▼ 38% vs 2024
Profit net
17.729 RON
▼ 83% vs 2024
Capitaluri proprii
210.892 RON
▲ 61% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0841 k1,7 mil2,5 mil3,4 mil4,2 mil2022 · Cifră de afaceri: 1.502.446 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.210.578 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.206.119 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.592.480 RON2022 · Profit: 338.856 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 103.776 RON2025 · Profit: 17.729 RON2022 · Datorii: 113.674 RON2023 · Datorii: 214.359 RON2024 · Datorii: 433.591 RON2025 · Datorii: 221.335 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARTIN ENTERPRISES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.592.480 RON în 2025, cu un profit net de 17.729 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 2.592.480 4.206.119 2.210.578 1.502.446
Profit net 17.729 103.776 0 338.856
Capitaluri proprii 210.892 130.611 26.835 339.056
Active totale 432.227 563.184 241.173 452.730
Datorii totale 221.335 433.591 214.359 113.674
Număr mediu salariați 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

4.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.