Activă Plătitor TVA MUREŞ

NEURIAL STUDIOS S.R.L.

CUI
45754764
Reg. Comerț
J26/357/2022
Înregistrată
07.03.2022
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ROMULUS GUGA, NR.1, CAMERA NR. IB1, cod poștal 540203
41.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 07.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
564.161 RON
▲ 184% vs 2024
Profit net
123.271 RON
▲ 817% vs 2024
Capitaluri proprii
140.923 RON
▲ 698% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0113 k226 k338 k451 k564 k2022 · Cifră de afaceri: 3.570 RON2023 · Cifră de afaceri: 67.010 RON2024 · Cifră de afaceri: 198.475 RON2025 · Cifră de afaceri: 564.161 RON2022 · Profit: 2.321 RON2023 · Profit: 1.490 RON2024 · Profit: 13.442 RON2025 · Profit: 123.271 RON2022 · Datorii: 512 RON2023 · Datorii: 1.004 RON2024 · Datorii: 3.984 RON2025 · Datorii: 5.529 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEURIAL STUDIOS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 564.161 RON în 2025, cu un profit net de 123.271 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 564.161 198.475 67.010 3.570
Profit net 123.271 13.442 1.490 2.321
Capitaluri proprii 140.923 17.652 4.211 2.721
Active totale 140.236 21.636 5.215 3.233
Datorii totale 5.529 3.984 1.004 512
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

41.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.