Activă CLUJ

REDAN LENS S.R.L.

CUI
45742751
Reg. Comerț
J12/1131/2022
Înregistrată
03.03.2022
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AUGUSTIN PRESECAN, NR.4, CORP T4, ET.4, AP.61
23.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 03.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
300.917 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
178.657 RON
▲ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
178.897 RON
▲ 45% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k181 k241 k301 k2022 · Cifră de afaceri: 151.667 RON2023 · Cifră de afaceri: 201.824 RON2024 · Cifră de afaceri: 230.509 RON2025 · Cifră de afaceri: 300.917 RON2022 · Profit: 120.443 RON2023 · Profit: 121.489 RON2024 · Profit: 123.388 RON2025 · Profit: 178.657 RON2022 · Datorii: 7.829 RON2023 · Datorii: 4.443 RON2024 · Datorii: 102.968 RON2025 · Datorii: 22.070 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REDAN LENS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 300.917 RON în 2025, cu un profit net de 178.657 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 300.917 230.509 201.824 151.667
Profit net 178.657 123.388 121.489 120.443
Capitaluri proprii 178.897 123.628 121.729 120.643
Active totale 200.967 226.596 126.172 128.472
Datorii totale 22.070 102.968 4.443 7.829
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

23.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.