Activă Plătitor TVA ILFOV

BYPASS LIMITED S.R.L.

CUI
45740670
Reg. Comerț
J2022004128409
Înregistrată
03.03.2022
Sediu social JUD. ILFOV, SAT CORBEANCA COM. CORBEANCA, STR. LAGUNA ALBASTRĂ, NR.17H, CAMERA 2
18.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 03.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
463.132 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
1.092.720 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0475 k949 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2022 · Cifră de afaceri: 1.172.231 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.373.607 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.634.856 RON2025 · Cifră de afaceri: 463.132 RON2022 · Profit: 996.816 RON2023 · Profit: 1.404.534 RON2024 · Profit: 801.471 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 624.643 RON2023 · Datorii: 90.500 RON2024 · Datorii: 113.438 RON2025 · Datorii: 88.785 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BYPASS LIMITED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 463.132 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 463.132 1.634.856 2.373.607 1.172.231
Profit net 0 801.471 1.404.534 996.816
Capitaluri proprii 1.092.720 2.202.245 1.430.626 997.016
Active totale 1.180.583 2.315.683 1.521.126 1.621.659
Datorii totale 88.785 113.438 90.500 624.643
Număr mediu salariați 3 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

18.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.