Activă Plătitor TVA BRĂILA

EMMATOURS S.R.L.

CUI
45736440
Reg. Comerț
J2022000172099
Înregistrată
02.03.2022
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. SIMION BĂRNUŢIU, NR.24, BL.A34, SC.2, ET.PARTER, AP.22, cod poștal 810321
7.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4939
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 02.03.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
738.511 RON
▲ 50% vs 2024
Profit net
118.849 RON
▲ 182% vs 2024
Capitaluri proprii
237.501 RON
▲ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0148 k295 k443 k591 k739 k2022 · Cifră de afaceri: 295.287 RON2023 · Cifră de afaceri: 482.307 RON2024 · Cifră de afaceri: 493.912 RON2025 · Cifră de afaceri: 738.511 RON2022 · Profit: 16.568 RON2023 · Profit: 59.746 RON2024 · Profit: 42.138 RON2025 · Profit: 118.849 RON2022 · Datorii: 23.034 RON2023 · Datorii: 7.742 RON2024 · Datorii: 129.643 RON2025 · Datorii: 207.144 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMMATOURS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 738.511 RON în 2025, cu un profit net de 118.849 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 738.511 493.912 482.307 295.287
Profit net 118.849 42.138 59.746 16.568
Capitaluri proprii 237.501 118.652 76.514 16.768
Active totale 440.521 245.234 83.683 39.195
Datorii totale 207.144 129.643 7.742 23.034
Număr mediu salariați 4 4 2 2

Analiză de risc — insolvență

7.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4939).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.