Activă Plătitor TVA TIMIŞ

DDM STAR AUTO RULATE S.R.L.

CUI
45695587
Reg. Comerț
J2022000789352
Înregistrată
23.02.2022
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT SĂCĂLAZ COM. SĂCĂLAZ, STR. CAMELIEI, NR.1A, cod poștal 307370
0.34
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 23.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.410.019 RON
▲ 138% vs 2024
Profit net
14.201 RON
▲ 267% vs 2024
Capitaluri proprii
2.499 RON
▲ 121% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0282 k564 k846 k1,1 mil1,4 mil2022 · Cifră de afaceri: 956.420 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.016.829 RON2024 · Cifră de afaceri: 592.025 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.410.019 RON2022 · Profit: 18.687 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 3.869 RON2025 · Profit: 14.201 RON2022 · Datorii: 63.319 RON2023 · Datorii: 112.832 RON2024 · Datorii: 115.937 RON2025 · Datorii: 468.755 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DDM STAR AUTO RULATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.410.019 RON în 2025, cu un profit net de 14.201 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.410.019 592.025 1.016.829 956.420
Profit net 14.201 3.869 0 18.687
Capitaluri proprii 2.499 -11.703 -15.572 18.887
Active totale 471.166 104.122 97.260 82.206
Datorii totale 468.755 115.937 112.832 63.319
Număr mediu salariați 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.34
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.