Activă VRANCEA

CLARMED OPTIC S.R.L.

CUI
45682536
Reg. Comerț
J2022000212397
Înregistrată
22.02.2022
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. FĂGĂRAŞ, NR.2, AP.1, cod poștal 620076
29.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
189.679 RON
Profit net
80.542 RON
Capitaluri proprii
110.031 RON
▲ 273% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

052 k104 k156 k207 k259 k2022 · Cifră de afaceri: 194.381 RON2023 · Cifră de afaceri: 259.176 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 189.679 RON2022 · Profit: 137.830 RON2023 · Profit: 147.901 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 80.542 RON2022 · Datorii: 2.746 RON2023 · Datorii: 3.320 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 6.912 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLARMED OPTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 189.679 RON în 2025, cu un profit net de 80.542 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 189.679 0 259.176 194.381
Profit net 80.542 0 147.901 137.830
Capitaluri proprii 110.031 29.490 148.141 138.030
Active totale 116.943 29.490 151.461 140.776
Datorii totale 6.912 0 3.320 2.746
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

29.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.