Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IBM BUILDING MANAGEMENT S.R.L.

CUI
45681468
Reg. Comerț
J2022003290408
Înregistrată
22.02.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE ROMANCIERILOR, NR.2, CAMERA 1, BL.Z16, ET.8, AP.54, cod poștal 61793
9.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 22.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.350.000 RON
Profit net
1.115.219 RON
Capitaluri proprii
1.034.854 RON
▲ 1388% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0270 k540 k810 k1,1 mil1,4 mil2022 · Cifră de afaceri: 81.955 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.350.000 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.115.219 RON2022 · Datorii: 76.854 RON2023 · Datorii: 80.365 RON2024 · Datorii: 80.365 RON2025 · Datorii: 1.162.691 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IBM BUILDING MANAGEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.350.000 RON în 2025, cu un profit net de 1.115.219 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 1.350.000 0 0 81.955
Profit net 1.115.219 0 0 0
Capitaluri proprii 1.034.854 -80.365 -80.365 -76.729
Active totale 2.197.350 0 0 125
Datorii totale 1.162.691 80.365 80.365 76.854
Număr mediu salariați 1 0 1 3

Analiză de risc — insolvență

9.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.