Activă CLUJ

SUPERCLEAN SWEET SHINE S.R.L.

CUI
45676798
Reg. Comerț
J2022000890120
Înregistrată
21.02.2022
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BARC II., NR.36, AP.2, cod poștal 400401
-2.49
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 21.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
139.515 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-19.621 RON
▼ 137% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k72 k109 k145 k181 k2022 · Cifră de afaceri: 180.866 RON2023 · Cifră de afaceri: 113.825 RON2024 · Cifră de afaceri: 138.010 RON2025 · Cifră de afaceri: 139.515 RON2022 · Profit: 124.788 RON2023 · Profit: 39.767 RON2024 · Profit: 49.401 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 6.210 RON2023 · Datorii: 5.719 RON2024 · Datorii: 18.464 RON2025 · Datorii: 77.542 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUPERCLEAN SWEET SHINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 139.515 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 139.515 138.010 113.825 180.866
Profit net 0 49.401 39.767 124.788
Capitaluri proprii -19.621 52.499 86.185 124.988
Active totale 57.921 70.963 91.904 131.198
Datorii totale 77.542 18.464 5.719 6.210
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-2.49
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.