Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EUROASIA CATERING S.R.L.

CUI
45674711
Reg. Comerț
J2022003183409
Înregistrată
21.02.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR MIRCEA VULCĂNESCU, NR.82, LOT 2, AP.2
19.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 21.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
655.520 RON
▲ 122% vs 2024
Profit net
169.286 RON
▲ 7001% vs 2024
Capitaluri proprii
169.526 RON
▲ 1916% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0131 k262 k393 k524 k656 k2022 · Cifră de afaceri: 164.724 RON2023 · Cifră de afaceri: 379.989 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.467 RON2025 · Cifră de afaceri: 655.520 RON2022 · Profit: 625 RON2023 · Profit: 5.202 RON2024 · Profit: 2.384 RON2025 · Profit: 169.286 RON2022 · Datorii: 40.286 RON2023 · Datorii: 37.067 RON2024 · Datorii: 28.761 RON2025 · Datorii: 33.039 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUROASIA CATERING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 655.520 RON în 2025, cu un profit net de 169.286 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 655.520 295.467 379.989 164.724
Profit net 169.286 2.384 5.202 625
Capitaluri proprii 169.526 8.411 6.027 825
Active totale 202.565 37.172 43.094 41.111
Datorii totale 33.039 28.761 37.067 40.286
Număr mediu salariați 2 1 5 1

Analiză de risc — insolvență

19.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.