Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARCON FRUITS S.R.L.

CUI
45658589
Reg. Comerț
J2022002958408
Înregistrată
17.02.2022
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ELIZEU, NR.22, CORP A, AP.1
25.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 17.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
23.250 RON
Profit net
16.295 RON
Capitaluri proprii
16.340 RON
▲ 36211% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k9 k14 k19 k23 k2022 · Cifră de afaceri: 3.910 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 23.250 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 2.061 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 16.295 RON2022 · Datorii: 2.550 RON2023 · Datorii: 542 RON2024 · Datorii: 1.215 RON2025 · Datorii: 1.678 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARCON FRUITS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 23.250 RON în 2025, cu un profit net de 16.295 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 23.250 0 6.250 3.910
Profit net 16.295 0 2.061 0
Capitaluri proprii 16.340 45 1.506 -555
Active totale 18.018 1.260 2.048 1.995
Datorii totale 1.678 1.215 542 2.550
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

25.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.