Activă Plătitor TVA SATU MARE

RESTAURANT RUSTIC NOROIENI S.R.L.

CUI
45655370
Reg. Comerț
J2022000181303
Înregistrată
16.02.2022
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GORUNULUI, NR.40, cod poștal 440135
-21.85
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 16.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
512.432 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-246.222 RON
▼ 54% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0102 k205 k307 k410 k512 k2022 · Cifră de afaceri: 228.846 RON2023 · Cifră de afaceri: 375.778 RON2024 · Cifră de afaceri: 504.701 RON2025 · Cifră de afaceri: 512.432 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 48.742 RON2023 · Datorii: 211.172 RON2024 · Datorii: 250.608 RON2025 · Datorii: 322.939 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RESTAURANT RUSTIC NOROIENI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 512.432 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 512.432 504.701 375.778 228.846
Profit net 0 0 0 0
Capitaluri proprii -246.222 -159.935 -155.110 -26.327
Active totale 76.717 90.673 56.062 22.415
Datorii totale 322.939 250.608 211.172 48.742
Număr mediu salariați 5 4 4 2

Analiză de risc — insolvență

-21.85
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.