Activă Plătitor TVA CLUJ

VIAPLAN 44 OFFICE S.R.L.

CUI
45654153
Reg. Comerț
J2022000830124
Înregistrată
16.02.2022
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. HUEDINULUI, NR.10, AP.S2
12.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
4 ani (din 16.02.2022)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.199.095 RON
▲ 103% vs 2024
Profit net
1.632.150 RON
▲ 87% vs 2024
Capitaluri proprii
1.632.390 RON
▲ 87% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0440 k880 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2022 · Cifră de afaceri: 689.861 RON2023 · Cifră de afaceri: 699.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.081.801 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.199.095 RON2022 · Profit: 530.417 RON2023 · Profit: 524.044 RON2024 · Profit: 872.278 RON2025 · Profit: 1.632.150 RON2022 · Datorii: 292.901 RON2023 · Datorii: 268.419 RON2024 · Datorii: 637.792 RON2025 · Datorii: 933.672 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VIAPLAN 44 OFFICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.199.095 RON în 2025, cu un profit net de 1.632.150 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 2.199.095 1.081.801 699.000 689.861
Profit net 1.632.150 872.278 524.044 530.417
Capitaluri proprii 1.632.390 872.518 524.284 530.617
Active totale 2.566.062 1.510.310 792.703 823.518
Datorii totale 933.672 637.792 268.419 292.901
Număr mediu salariați 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.